About Sara Ibrahimi

This author has not yet filled in any details.
So far Sara Ibrahimi has created 50 blog entries.

Ne kemi punësuar mbi 50 njerëz dhe vazhdojmë të përdorim teknologjinë e fibrave optike në mbarë Kosovën

2022-11-14T14:37:26+00:0014/11/2022|

“Pas realizimit të projekteve të bashkëfinancimit me Projektin KODE, ne kemi zhvilluar më tej kompaninë. Ne kemi punësuar mbi 50 njerëz dhe vazhdojmë të përdorim [...]

Nëse pandemia do të fillonte tre muaj më parë nuk do të mund të ndiqnim mësimet online.

2022-11-14T14:29:07+00:0014/11/2022|

“Gjatë izolimit unë dhe dy vëllezërit e mi kemi vazhduar të mësojmë nga shtëpia. Nëna ime dhe mësuesit na ndihmuan të mësojmë platformat për të [...]

Go to Top